Filmvoorstelling: Lang leve de koningin

Kom deze meivakantie naar Hoogland voor een gezellige (gratis) filmmiddag voor kinderen van 8-12 jaar! Samen gaan we genieten van de hartverwarmende film 'Lang leve de koningin'. Een klassieke film, met een mooi persoonlijk verhaal vol humor. Extra aantrekkelijk voor wie meer wil weten over schaken.
Een film over...
Sara woont met haar moeder bij haar opa. Niemand heeft tijd voor haar, maar als ze via klasgenoot Victor het schaakspel leert kennen, verandert Sara's leven. Ze leert zo goed schaken dat ze mag deelnemen aan een schaaksimultaan tegen een grootmeester.
Een prachtige jeugdfilm (met een Gouden Kalf voor beste film), waarna je meteen zin hebt in een potje schaak. Regisseur Lammers is kleindochter van de legendarische Nederlandse schaakgrootmeester Max Euwe.
Kijk je mee?
Deze filmmiddag is voor kinderen tussen de 8-12 jaar die het leuk vinden om tijdens de meivakantie samen met anderen een film te kijken. Toegang is helemaal gratis, maar let op: Het aantal plekken is beperkt, dus regel je ticket snel!
Wist je trouwens dat van de film ook een succesvol boek is verschenen? Reserveer het boek nu!