Voorleesfeestje - De kleine walvis

Zondag 25 mei 2025, van 15:00 tot 16:00 | de Bibliotheek het Eemhuis

Kosten: gratis

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Tijdens de landelijke campagne 'Geef een prentenboek cadeau' maken we van voorlezen een echt feestje! Kom gezellig luisteren naar ‘De kleine walvis', een mooi verhaal over Boy, die zich eenzaam voelt en een walvis redt. Zondag 25 mei in de Bibliotheek het Eemhuis.

Boy woont aan zee met zijn vader. Boy voelt zich vaak eenzaam, want zijn vader is visser en bijna nooit thuis. Als een kleine walvis aanspoelt op het strand, neemt Boy hem mee naar huis.

Met leuke activiteit

Na het voorlezen blijven we nog in het thema van het verhaal en doen we met de kinderen een leuke activiteit.

Aanmelden

  • Doelgroep: ca. 2-7 jaar.
  • Gratis activiteit, maar wel graag aanmelden. Alleen de kinderen hoeven aangemeld te worden, i.v.m. benodigde materialen.
  • Let op: het voorlezen begint echt op de aanvangstijd.

Aanmelden


Geef een prentenboek cadeau

We organiseren dit voorleesfeestje tijdens de actie Geef een prentenboek cadeau. Dit jaar is De kleine walvis van Benji Davies gekozen als campagnetitel van Geef een prentenboek cadeau. Dit boek kan je tijdens de Voorleesfeestjes bij ons kopen voor maar € 2,99.

Meer Voorleesfeestjes

Meer Voorleesfeestjes