Huiskamerbibliotheek Nijenstede
De huiskamerbibliotheek bevat een aantrekkelijke collectie grootletterboeken, luisterboeken, literaire toppers en tijdschriften voor de bewoners van de zorginstelling.
Maar ook als wijkbewoner bent u welkom. Boeken, cd’s, dvd’s en tijdschriften uit andere bibliotheekvestigingen kunnen worden gereserveerd. In iedere huiskamerbibliotheek zijn op vaste tijden vrijwilligers aanwezig om u te helpen.
Uitgebreide mogelijkheden
U kunt in de huiskamerbibliotheek elke dag terecht om materialen te lenen of in te leveren. De huiskamerbibliotheek heeft ook een daisyspeler en een e-reader. De vrijwilligers zijn er op maandag, woensdag en vrijdag van 10.00-11.30 uur en leggen graag uit hoe deze apparaten werken en welke voordelen ze bieden. Bovendien wordt er twee keer per jaar een leuke activiteit in de huiskamer bibliotheek georganiseerd.
Contactgegevens
Openingstijden
Faciliteiten
- Inleverbrievenbus
- Leestafel